5 відомих християнських блогерів: УГКЦ+РКЦ

ТОП популярних християнських блогерів, до якого увійшли греко-католики та римо-католики, пропонують студенти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

1. Блоґ монаха для молоді “Падре Серж

Білоруський монах-місіонер Сергій Гончаров приїхав до України з Білорусії. Не оминає складних тем, говорить про те, що сам хотів колись почути. Простота і щирість — головні його принципи.

Має 19000 підписників у Ютубі.

2. Блоґ єпископа з-за кордону “Bishop Benedict St. Nicholas UGC Eparchy

Владика Венедикт — єпископ єпархії Святого Миколая УГКЦ з осідком у Чикаго (США). Свій духовний досвід передає у книгах та активно поширює короткі дописи у Facebook і веде блог в YouTube.

Доступно і просто пояснює людям речі, що здаються недосяжними для розуміння. У його блогах багато мудрості і любові, заґрунтованих на зразках східної святоотцівської духовності.

3. Блоґ про християнство на щодень “Катерина Баско“.

Мирянка, яка дає практичні поради щодо віри з власного досвіду.

4. Блог з гірським бекґраундом “ХоДІМ” о. Тараса Бровді.

Близько 5 років тому о. Тарасій заснував свій канал «ХоДІМ». Назва — з біблійного тексту. Формат — 5-хвилинні відео, легкі для сприйняття.

5. Блог О. Адама Шустака Langusta na Palmie.

Прикладом успішного блогера є о. Адам, польський чернець-домініканець, який має 762000 підписників та 396 млн переглядів.

Блогер робить огляди книжок, коментарі на Біблію, знімає невеличкі серіали, записує реколекції для чоловіків і жінок, знімає, як грає в комп’ютерні ігри.

Його формат — духовність на щодень для сучасної людини.

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *