img861_1_16

Блудні сини України

Збірка есеїв, літературно-критичних статтей і виступів автора, Євгена Сверстюка, присвячених відродженню духовности й морально-етичним проблемам. Деякі з них з’явилися друком лише за кордоном українською мовою і в перекладах. Тільки після фактичної ліквідації цензури вони вперше виходять в Україні.

Ілюстрував книгу відомий художник Опанас Заливаха, побратим автора в роки неволі і на волі. У виданні багато документальних світлин. В 1995 р. книга відзначена премією імені Тараса Шевченка.

Це перша (коли не рахувати передруків) у сучасній Україні книжка, яка засвідчує повернення до давнього, „харківського” правопису, вживаного лише в закордонних виданнях. Автор виходить з переконання, що повернення до нормальних понять і до української традиції диктує нам також повернення до українського правопису ще до його спотворень, продиктованих політичною коньюнктурою однобічного „зближення братніх мов”.

Видання розраховане на широке коло читачів.

NewLib про автора і книгу:

В житті перемагає морально сильніший: Євген Сверстюк про важливість духовних цінностей

Євгена Сверстюка вважають незаперечним моральним авторитетом, взірцем інтелектуала і відповідального лідера. Його життя показує, як багато може зробити для наступних поколінь людина, яка послідовно і

Читати далі »

Євген Сверстюк

Український літературний критик, есеїст, поет, мислитель, філософ, учасник руху шістдесятництва, політв’язень радянського режиму. Wikipedia-w Link WordPress

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *