trumbach-big-774x464

Богдан Ступка. Метаморфози

У книзі висвітлюється життя та творчість Богдана Ступки, великого українського актора театру та кіно. Читачі зможуть дізнатися про його стосунки з родиною, з друзями та про мистецтво акторства. Тут представлені біографічні нариси, фрагменти інтерв’ю та статті, присвячені цій непересічній особистості.

У передмові до книги автор Сергій Тримбач зазначає, що мова  йтиметься саме про постать великого актора – «велику, веселу, драматичну, іскристу, з якої точки не подивись» (с. 9).

Коли виникла потреба у власне людині, людині з багатошаровим особистісним світом… виявилось, що ніхто краще від Ступки цього не вміє — відтворювати те, що для нас найцікавіше: людину, просто людину, в якій стільки поверхів і стільки закутків, світлих і темних, припорошених іноді дикуватими інстинктами. А головне — показувати, якою мінливою є така людина, яким пластичним є її духовний каркас.

с. 13.

Погортати та придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Життєва мудрість Богдана Ступки: ТОП-9 красномовних цитат великого майстра

27 серпня видатному українському акторові театру й кіно Богдану Ступці виповнилося б 81. Духовний спадок, який залишив Богдан Сильвестрович, продовжує жити у його театральних роботах,

Читати далі »

Богдан Ступка

Український та радянський актор театру і кіно, лауреат Шевченківської премії, Герой України. Почесний громадянин Києва. Wikipedia-w

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *