bonhoeffer-big-774x464

Спротив і покора. Листи і нотатки з-за ґрат

«Спротив і покора» — це найповніша на сьогодні збірка листів, нотаток, поезій, проповідей і роздумів, написаних упродовж 1943-1945 років у берлінській в’язниці Теґель німецьким лютеранським пастором Дитрихом Бонгеффером. Ці тексти стали свідченням духовної перемоги над людиноненависницьким політичним режимом і зробили Бонгеффера відомим широкій читацькій аудиторії.

Тексти мали вибуховий ефект завдяки новаторським і вельми радикальним поглядам на християнство та унікальному досвіду незламної віри перед лицем надзвичайних життєвих випробувань, непевності та сумнівів. Ідеї Бонгеффера, його мужня постава борця проти тиранії і трагічна загибель в концтаборі навесні 1945 року за участь у змові проти Гітлера надали книзі статус одного з найвидатніших і найвпливовіших теологічних творів ХХ століття.

Книга залишається актуальною не лише для теологів, релігієзнавців, філософів і культурологів, а й для всіх, хто цікавиться новітньою історією і культурою, шляхами християнства в сучасному світі.

Погортати та придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Листи свідка правди: думки Дитриха Бонхеффера

Постать Дитриха Бонхеффера відома багатьом: це один із найвідоміших теологів ХХ століття, людина надзвичайної особистої мужності, активний антифашист, який був страчений у німецькому концтаборі за

Читати далі »

Дитрих Бонгеффер

Німецький лютеранський пастор, теолог, учасник антинацистської змови і один з творців Сповідуючої церкви (1906-1945). Wikipedia-w

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *