jones_big-774x464

Геноцид: Вступ до глобальної історії

Це наймасштабніший за своїм охопленням посібник із проблем геноциду серед усіх, що видані дотепер. У цій унікальній книжці, яка відображає найновіші підходи в дисципліні genocide studies, геноцид розглядається водночас і як історичне явище, і як теоретичний та правовий концепт.

Автор книги, канадський політолог Адам Джонс, докладно розкриває витоки, глибину і людський вимір трагедій, що сталися на різних континентах, висвітлює роль війни, імперіалізму та соціальних революцій у розпалюванні геноцидного полум’я. Адам Джонс також приділяє увагу проблемам історичної пам’яті, ініціативам із відновлення правди і справедливості, стратегіям гуманітарних інтервенцій і запобігання новим злочинам. Книжка представляє феномен геноциду в перспективі соціальних наук: психології, соціології, антропології, гендерних студій, політології та теорії міжнародних відносин.

Незамінне видання для дослідників геноцидів та всіх, хто зацікавлений у пізнанні однієї з найтривкіших хвороб людства.

NewLib про автора і книгу:

Шість тривожних ознак зародження геноциду від дослідника геноцидів Адама Джонса

Геноцид – це один із факторів, який перетинається з низкою ключових історичних процесів: війною, імперіалізмом, державним будівництвом і класовою боротьбою від стародавніх часів і дотепер.

Читати далі »

Адам Джонс

Канадський політолог, письменник та фотожурналіст. Один із ключових мислителів на тему Голокосту та Геноциду. Wikipedia-w

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *