Голова ДЕСС — членам ВРЦіРО: «Наші комунікаційні майданчики відкриті для релігійних спільнот»

27 січня 2021 року Голова Держслужби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олена Богдан зустрілася із членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

Під час засідання Олена Богдан нагадала, що Держслужба працює для того, «щоб створити такі умови в країні, коли всі мають свободу бути собою з повагою до гідності іншого». Та наголосила, що за мандатом ДЕСС покликана сприяти міжконфесійному та міжрелігійному діалогу в українському суспільстві та надавати можливість усім зацікавленим об’єднатися в роздумах про важливі теми мудрості.

Одним із майданчиків для спілкування, запропонованих ДЕСС релігійним спільнотам, є Нова бібліотека Софії-Мудрості. «Сайт бібліотеки відкритий для всіх», — повідомила пані Олена та запросила представників релігійних організацій завітати на ресурс бібліотеки.

Також Голова ДЕСС наголосила, що проєкт Нової бібліотеки Софії-Мудрості — це не просто сайт із колекцією цитат і текстів, покликаний надихнути на рефлексію про мудрість, але також і комунікаційна платформа. «Найважливіше відбувається в діалозі. Ми вже започаткували серію семінарів «Джерела мудрості та єдності в розмаїтті», в яких беруть участь представники різних релігійних спільнот України. Ми цілком відкриті ініціативам з боку релігійних спільнот», — наголосила Голова ДЕСС і запросила церкви та релігійні організації поповнювати колекцію Нової бібліотеки Софії власними матеріалами.

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *