IMG_20211123_101857

Ісламознавство

Презентоване видання – один із перших в Україні навчальних посібників, орієнтованих на викладання курсу «Ісламознавство». У запропонованій до уваги читача праці автори намагалися розкрити найбільш актуальні питання вивчення ісламу, звертаючись до першоджерел: Корану, Суни, свідчень релігійних авторитетів.

Особливу увагу приділено важливим аспектам ісламського віровчення, які дають можливість зрозуміти й процеси, що відбуваються в сучасному ісламі – питання ціннісних орієнтирів, релігії та політики, буття ісламу в Європі. Окремо розглядаються й аспекти розвитку ісламу на українських землях.

У додатках вміщено матеріали, які сприятимуть кращому розумінню ісламознавчих тем: словник ісламських релігійних термінів арабського походження, ісламський місячний календар, коранічні назви Божественних писань, основні географічні назви, імена пророків і біблійних персонажів у Корані, а також список літератури, яку автори радять для кращого опанування ісламознавчими знаннями.

Співавторами цієї книги є голова Українського центру ісламознавчих досліджень, релігієзнавець, муфтій Духовного управління мусульман України “Умма”  шейх Саїд Ісмагілов та відомий український вчений, історик і філософ, релігіє- і сходознавець Михайло Якубович.

Для викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться науковим вивченням ісламу.

NewLib про автора і книгу:

Саїд Ісмагілов

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», один з мусульманських духовних лідерів України. Wikipedia-w Facebook WordPress Link Link

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *