Samurai

Про різне і трохи про себе

Книга містить у формі інтерв’ю розповідь Леоніда Фінберга про власну видавничу та менеджерську діяльність, його статті й експертні опитування про актуальні явища української та єврейської історії.

Книга окреслює певні віхи діяльності автора, а найголовніше – свідчення різних етапів самоусвідомлення й міркувань про історію та сучасність.

Звертаючись до читача у передмові до книги, автор зазначає: «жодна спільнота не може жити тільки минулим, і тому, осмислення сучасних подій та векторів суспільного розвитку не менше важать, ніж знання історії».

До книги також увійшов цікавий самвидавний документ – дослідження про правову культуру радянського суспільства на прикладі обговорення «брежнєвської» Конституції 1977 року.

Книжка розрахована на широке коло читачів.

Погортати та придбати книжку можна тут.

NewLib про книгу та автора:

Про спадок минулого і вектори майбутнього: сім думок від Леоніда Фінберга

Сьогодні святкує свій день народження директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, головний редактор видавництва «Дух і Літера» Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), член

Читати далі »

Леонід Фінберг

Директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, головний редактор видавництва «Дух і Літера» Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА). Член Виконавчої ради Українського ПЕН. Wikipedia-w

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *