«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» — книга 1946 року австрійського психолога та психіатра Віктора Франкла (1905—1997), яку автор написав на власному досвіді від перебування в нацистському концентраційному таборі під час Другої світової війни. У книжці автор описує свій психотерапевтичний метод, який полягає у тому, щоби встановити для себе конкретну мету існування і почати мислити позитивно, а, після цього, бурхливо та детально уявляти результати досягнення цієї мети.
Ця книжка є однією з найбільш популярних і цитованих книг з психотерапії у світі. Тільки англійською книга побачила близько ста друкованих перевидань, загальний англомовний наклад склав понад три мільйони примірників. Станом 1997 рік, коли помер автор, книжка була перекладена 24-ма мовами, а загальний наклад складав понад 10 мільйонів примірників. Український переклад книги вийшов у 2016 р. (видавництво “Клуб сімейного дозвілля”).
Болісні свідчення поєдналися з проникливими спостереженнями… Віктор Франкл виголошує, що зло й нудьга врешті не можуть нас знищити. Ця глибоко емоційна книга виступає одним із головних будівельних блоків людської свідомості. Це гімн фенікса, який воскресає у кожному з нас, хто обирає життя перед відльотом.
Брайан Кінан, автор книжки «Колиска зла».
NewLib про автора і книгу:

Порятунок людини відбувається через любов і в любові: десять життєвих сенсів Віктора Франкла
Віктор Франкл — всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи

Віктор Франкл
Видатний австрійський психіатр, психотерапевт і філософ єврейського походження, творець так званої Третьої Віденської Школи психотерапії. Пройшов кілька таборів смерті під час Другої світової війни. Wikipedia-w