11d8a148_08c5_11e7_80c5_000c29ae1566_63562e82_af35_11eb_814a_0050568ef5e6

Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі

«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» — книга 1946 року австрійського психолога та психіатра Віктора Франкла (1905—1997), яку автор написав на власному досвіді від перебування в нацистському концентраційному таборі під час Другої світової війни. У книжці автор описує свій психотерапевтичний метод, який полягає у тому, щоби встановити для себе конкретну мету існування і почати мислити позитивно, а, після цього, бурхливо та детально уявляти результати досягнення цієї мети.

Ця книжка є однією з найбільш популярних і цитованих книг з психотерапії у світі. Тільки англійською книга побачила близько ста друкованих перевидань, загальний англомовний наклад склав понад три мільйони примірників. Станом 1997 рік, коли помер автор, книжка була перекладена 24-ма мовами, а загальний наклад складав понад 10 мільйонів примірників. Український переклад книги вийшов у 2016 р. (видавництво “Клуб сімейного дозвілля”).

Болісні свідчення поєдналися з проникливими спостереженнями… Віктор Франкл виголошує, що зло й нудьга врешті не можуть нас знищити. Ця глибоко емоційна книга виступає одним із головних будівельних блоків людської свідомості. Це гімн фенікса, який воскресає у кожному з нас, хто обирає життя перед відльотом.

Брайан Кінан, автор книжки «Колиска зла».

NewLib про автора і книгу:

Порятунок людини відбувається через любов і в любові: десять життєвих сенсів Віктора Франкла

Віктор Франкл — всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи

Читати далі »

Віктор Франкл

Видатний австрійський психіатр, психотерапевт і філософ єврейського походження, творець так званої Третьої Віденської Школи психотерапії. Пройшов кілька таборів смерті під час Другої світової війни. Wikipedia-w

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *