shtompka_big-774x464

Соціальний капітал. Теорія міжособистісного простору

Книга видатного польського соціолога Пйотра Штомпки «Соціальний капітал» ґрунтовно окреслює модель суспільства в якій поняття соціального капіталу є центральною категорією.

Автор доводить, що як економічне зростання, так і ефективність політики значною мірою залежать від стану міжособистісних стосунків особливо моральних, таких як: довіра, толерантність, взаємоповага, солідарність і справедливість.

Цінність книги полягає у тому, що вона заповнює прогалину щодо “соціальних” коренів поняття соціального капіталу. Пйотр Штомпка ввів це поняття в соціологічну теорію, а також ввів у науковий обіг теорію міжособистісного простору. Ця книга включає рекомендації та низку цілком практичних порад щодо проблем, пов’язаних із соціальним капіталом.

Цю книгу адресовано політикам, публіцистам, соціологам, політологам та відповідальним громадянам, які хочуть бути активними творцями державної спільноти.

Погортати та придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Моральний капітал як умова добробуту: польський соціолог про культуру довіри

«Яким чином люди створюють власну історію?», «Які соціальні обставини стимулюють інновації та модернізацію суспільства?» – ось лише декілька питань, навколо яких професор Пйотр Штомпка окреслив

Читати далі »

Пйотр Штомпка

Польський соціолог, доктор гуманітарних наук, світове визнання отримав завдяки своїм роботам з теорії соціальної довіри. Wikipedia-wLink

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *