Свобода в Логосі чи в Матриці? 5 цитат від Богдана Гулямова

Контраверсійні подекуди тези Богдана Гулямова щодо свободи спонукають читача його книги до пошуку в Біблії та отців Церкви відповідей на гіпотезу симуляції, щодо призначення людини, співпраці людини з Богом.

Вашій увазі — ТОП цитат про свободу з книги Богдана Гулямова «Логос vs Матриця. Віра Церкви та гіпотеза симуляції».

«Бог став людиною», — дерзновенно стверджує християнство. «Бог став людиною, аби людина стала богом», — стверджують святі отці.., причому зробив це так, щоб не порушити свободи людини.

Стор. 17

Світ, у якому ми живемо, — віртуальний, а в основі всіх фізичних явищ, процесів і законів лежить цифровий код. Наш світ може бути симуляцією. А ми, люди, — поселенці цього несправжнього світу. Ми володіємо самосвідомістю і деякою часткою свободи.

Стор. 22

Як працює «Божественний кредит»? Бог дав людині життя «в позику», але Він не прагне на цьому «заробити», отримавши людину як Свого слугу чи раба. Все, чого чекає від людини Бог, це щоб людина стала собою: вільною і богоподібною у своїй свободі істотою.

Стор. 49

У християнському розумінні людина вільна. Причому вільна настільки, що бере участь у творчому проекті Бога як самостійна, вільна у своїх рішеннях сторона.

Стор. 52

Воплотившись, сприйнявши повноту людської природи, Бог опинився не тільки всередині людської історії, але й всередині людської свободи. І тепер, після того як Бог став людиною, у Нього з’явилася можливість спасти людину, не порушуючи цієї свободи.

Стор 78

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *