valle_big-774x464

У пошуках Людини. Homo emoticus

У пошуках сенсу ми мандруємо життям. Із митей щастя й болю страждань формується наш безцінний досвід. У роздуми про місце емоцій у житті індивідуальності та їхнє значення для реалізації людиною своєї свободи вас занурять сторінки книги «У пошуках Людини. Homo emoticus». Збагнути сенс і наповнити ним своє життя під силу Homo emoticus — Людині, яка відчуває і мислить.

Чому емоції важливі для повноцінного змістовного життя? Як щирість почуттів і сміливість відчувати змінюють на краще цей світ? Відповіді на ці та інші питання авторка Віра Валлє дає, апелюючи до психології, філософії, соціології, особистого досвіду і здорового глузду.

Сторінками цієї книги читач мандруватиме не сам. Час від часу він зустрічатиме Homo emoticus. Діалоги з митцями, мислителями та іншими пристрасними особистостями надихнуть його на пошук свого шляху і жагу жити. «У пошуках Людини. Homo emoticus» — це роздуми про сенс життя в повній його красі.

Погортати і придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Як пережити зневіру й біль та зберегти свою індивідуальність: поради української дослідниці

Як попри всі негаразди, поразки й сумний життєвий досвід зберегти свою індивідуальність? Як, хай і не уникнувши всіх помилок, помилятися трохи менше завтра? Нехай істина

Читати далі »

Філософія самовіддачі, до якої приходять болісним шляхом: дев’ять думок Віри Валлє про любов

Про любов вже сказано багато. Але існують у світі особливі пірнальники у магнетичні глибини слів, які виносять звідти дивовижні перли дум, що торкаються сердець: це

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *