cattarina-big-774x464

Вогонь горить завжди. Як віднайти жагу до життя

У книзі «Вогонь горить завжди. Як віднайти жагу до життя» Сильвіо Каттаріна викладає основи роботи заснованої ним терапевтичної спільноти з молодими людьми, зраненими досвідом наркозалежності, покинутості та безнадії. Однак під час читання швидко усвідомлюєш, що автор промовляє до цілого світу, до кожної людини, яка переживає момент зневіри й тривоги перед вимогами власного життя, кризу у стосунках з навколишнім світом, втрату соціальних зв’язків, самотність і пустку.

Багаторічний досвід праці у спільноті допомагає Каттаріна напрочуд гостро і проникливо ставити питання, які часто роблять наше життя нестерпним: як не боятися нестримної внутрішньої потреби блага, краси та сенсу; як жити теперішнім, а не лише вчинками та рішеннями минулого; як не губитися перед силою повсякдення; як плекати надію; як любити іншого та справді допомагати йому.

Книга буде цікавою працівникам терапевтичних закладів, вихователям, соціальним робітникам, волонтерам, батькам та всім, хто приймає у своє серце біль і страждання людей, що опинилися в біді.

Виховання молоді не лише можливе: це — найзахопливіша пригода, яку здатен пережити дорослий.

Маріелла Карлотті, Передмова. — с. 9.

Придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Любіть першими: ТОП-7 думок і порад від Сильвіо Каттаріна

Сильвіо Каттаріна — італійський психолог, соціальний робітник, засновник і директор реабілітаційного центру «L’Imprevisto» для прийому, лікування та реабілітації неповнолітніх злочинців та наркоманів. Його унікальний метод

Читати далі »

Сильвіо Каттаріна

Італійський психолог, соціальний робітник, засновник і директор реабілітаційного центру L’imprevisto («Несподіване») у місті Пезаро (Італія). Facebook Link

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *