Що робити, якщо когось із близьких вам людей спіткала невиліковна хвороба? Куди бігти, де шукати підтримки, як поводитися з хворим? Авторкою книги (Анастасія Леухіна) зібрано практичні рекомендації, які дають відповіді на ці та інші складні запитання.
Рекомендації написані доступно, з урахуванням українських медичних і соціальних реалій, інколи з гумором. А ще — помережані щирими й щемкими історіями людей, які діляться власним досвідом переживання подібних ситуацій, показуючи, що навіть хвороби і смерть не здаватимуться такими страшними, якщо переживати їх усвідомлено і в любові.
Це книга про життя після поганих новин із лікарні. Вона є своєрідним місточком для суспільства до важкохворих людей, ще одним кроком назустріч важливій меті: аби в центрі уваги суспільства і держави завжди стояла людина. Адже кожна людина має право на гідне життя і радість, попри будь-яку хворобу.
Книга не лише стане нагальною допомогою для людей, які стоять перед темою невиліковних хвороб, але й буде цікавою і корисною широкому читацькому колу. Рекомендована «Центром розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України».
Погортати і придбати книгу можна тут.
NewLib про автора і книгу:

Відмова від життя вбиває швидше за страшну хворобу: дев’ять порад, як діяти у безпорадній ситуації
Більшість людей свідомо уникають тему смерті. Хтось вважає, що занадто молодий, щоб про таке думати чи говорити. Хтось вважає, що не треба себе травмувати такими

Анастасія Леухіна
Громадська діячка та викладачка, членкиня експертної ради з реформування МВС, радниця проекту Департаменту юстиції США, голова атестаційної комісії Національної поліції України, аналітикиня українського монітору реформ