йцц

Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними

Що робити, якщо когось із близьких вам людей спіткала невиліковна хвороба? Куди бігти, де шукати підтримки, як поводитися з хворим? Авторкою книги (Анастасія Леухіна) зібрано практичні рекомендації, які дають відповіді на ці та інші складні запитання.

Рекомендації написані доступно, з урахуванням українських медичних і соціальних реалій, інколи з гумором. А ще — помережані щирими й щемкими історіями людей, які діляться власним досвідом переживання подібних ситуацій, показуючи, що навіть хвороби і смерть не здаватимуться такими страшними, якщо переживати їх усвідомлено і в любові.

Це книга про життя після поганих новин із лікарні. Вона є своєрідним місточком для суспільства до важкохворих людей, ще одним кроком назустріч важливій меті: аби в центрі уваги суспільства і держави завжди стояла людина. Адже кожна людина має право на гідне життя і радість, попри будь-яку хворобу.

Книга не лише стане нагальною допомогою для людей, які стоять перед темою невиліковних хвороб, але й буде цікавою і корисною широкому читацькому колу. Рекомендована «Центром розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України».

Погортати і придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Відмова від життя вбиває швидше за страшну хворобу: дев’ять порад, як діяти у безпорадній ситуації

Більшість людей свідомо уникають тему смерті. Хтось вважає, що занадто молодий, щоб про таке думати чи говорити. Хтось вважає, що не треба себе травмувати такими

Читати далі »

Анастасія Леухіна

Громадська діячка та викладачка, членкиня експертної ради з реформування МВС, радниця проекту Департаменту юстиції США, голова атестаційної комісії Національної поліції України, аналітикиня українського монітору реформ

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *