ДУХОВНІ ЦЕНТРИ

Центр ім. митрополита Андрея Шептицького, Львів

Центр Митрополита Андрея Шептицького — ресурсно-інформаційний центр Українського католицького університету, що об’єднує навчальні аудиторії, публічний культурний простір, конференц-зали, дитячу зону, кафе, книжкову крамницю, виставкову зону, адміністративні приміщення та бібліотеку.

Центр Шептицького служить ключовим місцем для реалізації просвітницької місії Українського католицького університету і є провідним публічним простором, в якому поєднуються культура, наука та освіта.

Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація «Альраід», Київ

Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація «Альраід» — перше в Україні об’єднання мусульманських громадських організацій, яке займається переважно культурно-просвітницькою та доброчинною діяльністю, надаючи допомогу громадянам України, незалежно від їхньої національності та віросповідання. Понад 20 років плідно працює в багатьох регіонах України. Соціальні проекти, культурні та наукові заходи, доброчинність цієї спілки єднають мусульман і немусульман.

 

Інститут екуменічних студій, Львів

У 2004 році Сенат Українського Католицького Університету прийняв рішення заснувати Інститут Екуменічних Студій (ІЕС). ІЕС діє при Українському Католицькому Університеті, бере активну участь у його житті, має автономний статус. Інститут патронує Почесна Рада.

ІЕС провадить дослідницьку, освітню роботу та практичну діяльність у сфері міжконфесійних та міжрелігійних відносин.

Місія ІЕС − сприяти рухові за об`єднання християн, ширити екуменізм любові та екуменізм істини.

Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, Київ

Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства є науковою та культурно-просвітницькою установою в галузі юдаїки, що працює у структурі Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Місія Центру полягає в накопиченні, розвиткові та поширенні знань про минуле і сьогодення єврейства України та Центрально-Східної Європи.