Каталог електронних бібліотек

Портал наукових періодичних видань НБУ імені В.І.Вернадського представляє журнали відкритого доступу та збірники наукових праць, що публікуються в Україні
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого
Вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури

Для користування УЦБ треба встановити безкоштовний застосунок для ОС Андроїд. Незареєстровані користувачі можуть переглядати описи книжок та ознайомчі фрагменти

Рекомендовано кафедрою філософії та методології науки філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

AeLib

Українська діаспорна електронна бібліотека

Категорія: Релігія
Електронна бібліотека містить публікації наукових праць викладачів, співробітників та студентів УКУ. Мета — сприяти попуялризації гуманітарної, соціальної, філософської та теологічної освіти в Україні; забезпечити відкритий доступ до інтелектуальних продуктів університетського співтовариства.
Найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури

Проєкт електронної бібліотеки давньої української літератури. «Ізборник» має два дзеркала. Головне знаходиться за адресою: http://litopys.org.ua/; допоміжне: http://izbornyk.org.ua.

Категорії: Літописи — Давня українська література — Літературознавство — Мовознавство — Тарас Григорович Шевченко — Граматики та лексикони — Історія — Політологія — Історичні мапи

«Verbum» — один із проєктів Інституту святого Томи Аквінського. Це нова платформа в інтернет-просторі, де можна говорити про довколишню реальність із перспективи віри.

Автори проєкту прагнуть не тільки описувати, а й формувати релігійність ХХІ століття – свідому, зрілу, духовно поглиблену, відкриту до зустрічі з довколишнім світом і соціально заангажовану.

 

Академія суспільного мовлення — це навчальний центр, створений під егідою Суспільного мовника України. Академія реалізовує навчальні програми за участі тренерів європейських медіа-шкіл та міжнародних організацій, а також українських медіа-тренерів.

Бібліотека Академії збирає відео семінарів та тренінгів, навчань з медіа-менеджменту, SMM, воркшопів зі створення діджитал-проектів тощо.