Про Мир

Мислителі

Намагання умиротворити агресивну тоталітарну державу призводить до однозначного результату – вона нахабніє, а загроза міжнародному миру неминуче зростає.

Намагання умиротворити агресивну тоталітарну державу (або досягнути з нею навіть якихось часткових домовленостей, бодай взаємних зобов’язань) призводить до однозначного результату – вона нахабніє, а загроза

Читати повністю »

Хто не шукає миру, очевидно, не розуміє безцінної ціни його, а доглянути і гаряче шукати його — обидва це є промені блаженного сонця правди, як два крила Святого Духа.

Хто не шукає миру, очевидно, не розуміє безцінної ціни його, а доглянути і гаряче шукати його — обидва це є промені блаженного сонця правди, як два крила Святого Духа.

Читати повністю »

Мир – це коли ми створюємо позитивну атмосферу, в якій починаємо свідомо шанувати інших, любити їх, бажати і робити їм добро.

Мир – це коли ми створюємо позитивну атмосферу, в якій починаємо свідомо шанувати інших, любити їх, бажати і робити їм добро… Дуже важливо, аби ми

Читати повністю »

Стійкий мир, який дає свободу від страху та відчуття перспективи, неможливий без справедливості.

Стійкий мир, який дає свободу від страху та відчуття перспективи, неможливий без справедливості. Із промови Олександри Матвійчук на церемонії вручення Нобелівської премії миру 2022 року.

Читати повністю »

Боротися за мир – це не піддаватися на тиск агресора, а захищати людей від його жорстокості.

Боротися за мир – це не піддаватися на тиск агресора, а захищати людей від його жорстокості. Із промови Олександри Матвійчук на церемонії вручення Нобелівської премії миру 2022 року.

Читати повністю »