5+3 цитат про віру та її виміри

Що таке віра, як вона змінює наше життя, чому вона є першорядним завданням, яким чином розвивається: на ці та інші питання дає відповідь у своєму дослідженні священник і теолог, автор книги «Віра і дія» Войчех Ґєртих.

До вашої уваги ТОП цитат про віру.

Віра є головним засобом, який робить для нас можливим прийняття Божої моці. Вона започатковує надприродне життя — те життя, яке триватиме у вічності.

Розвиток віри вимагає того, щоб людина відривалася від своїх власних думок і гадок, стаючи натомість у повній довірі, у ввіренні себе Богові, який живить нас своєю міццю. Завдяки цьому віра найбільше розвивається тоді, коли вона виражається внутрішньо і виявляється зовнішньо у прийнятті різних викликів, а також у тому разі, коли її визнають по-справжньому.

Тільки віра сформована, а отже — живлена зсередини надприродною любов’ю, перемінює життя. Ця віра сягає глибше, і безпосередньо з любові рине до самого Бога.

Жива віра означає постійне спілкування з Богом через те, що ти постійно покладаєшся на Нього, вслуховуєшся у Його голос і щедро відповідаєш Йому особистим даром із самого себе.

Віра має право і повинна висвітлювати світ політики, стимулюючи його представників бути добросовісними та відповідальними.

Істинна віра, хоч вона й делікатна та невловна, має свою міць, і той, хто скуштував смаку спілкування з Богом, уже не хоче від цього відмовлятися.

Віра, яка відкриває на Божу благодать, яка надає динаміки і провокує до життя на рівні надприродної любові, є першорядним завданням, оскільки спілкування з Богом дає змогу того, що вся людина зсередини перемінюється міццю самого Бога.

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *