Якщо у цьому світі нас ніхто не любить, ми ніхто на цьому світі.

Якби Бог не любив нас, ми б не існували, нас би не було. Якщо у цьому світі нас ніхто не любить, ми ніхто на цьому світі.

Рафаель Альвіра. Місце, куди повертаються. Роздуми про сім’ю — с. 39.

Поділитися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *