original-1922060204

Особистість: невідоме про відоме. Посібник християнина

Сорок педагогічних роздумів, уміщені в цій книжці, описують почуття, емоції, стани, – і позитивні, і негативні – знайомі кожній  людині  як  особистості.  Це  число  має  сакральний смисл,  часто  зустрічається у  Святому  Писанні  й  символізує повноту, а точніше – повноту випробування.

У посібнику описані стани страждання, співчуття, страху, мужності, зневіри, подяки… Автор розповідає про такі відомі поняття, як справедливість, щастя, толерантність, самотність, сором′язливість, подив, заздрість тощо. Ось, наприклад, що автор пише про бадьорість:

Життя – це бігова доріжка, вона не зупиняється з моменту нашого народження. Щоб бути присутнім у ньому, не змарнувати його, потрібно рухатися вперед. Люди, які дожили до глибокої старості й зберегли гостроту розуму, фізичну активність, віднайшли мудрість, ніколи не сиділи склавши руки, не дозволяли собі тонути в зневірі, по-філософськи, а коли мужньо й стійко сприймали те, що випадало на їхню долю. Секрет фізичної й духовної бадьорості – зовсім не секрет насправді: потрібно рухатися, бути розважливим і не забувати про молитву. Коли накочується нехіть до всього, варто подумати про те, що стрічка життя все одно добіжить до кінця, а нам залишається або лягти й волочитися за нею до остаточного пункту призначення, або стати на ноги й зробити крок.


Історії героїв книжки, сподіваємося, допоможуть нашим читачам піднестися до місця і стану, де витає свобода «від» і людяність «до» – де живе Особистість.

Придбати книгу можна тут.

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *