Людина – це істота, що говорить про світ свого існування, а світ існування людини – це світ, про який говорить людина.

Людина – це істота, що говорить про світ свого існування, а світ існування людини – це світ, про який говорить людина… Світ людини – це світ людей, здатних говорити одне з одним про спільний світ.

Вахтанґ Кебуладзе. Феноменологія досвіду. — с. 255.

Поділитися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *