02_123_5

Ще (цінності, ідентичність, мислення, воля…)

Збірка «ЩЕ» — спільний проєкт Києво-Могилянської бізнес-школи та Києво-Могилянської академії. Збірка містить живі дискусії і розмисли відомих українських і зарубіжних мислителів та управлінців, що відбулися у рамках освітньої програми Presidents’ MBA Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) у 2018-2019 рр.

Це динамічні авторські розмисли, рефлексії і спостереження щодо найважливіших соціальних, економічних, політичних та філософських явищ української дійсності на тлі відповідних європейських і світових процесів.

Книжка переконливо свідчить, чому гуманітарна складова є обов’язковим елементом управлінських програм kmbs і яким чином управлінець може поглибити своє розуміння гуманітарних аспектів нашої сучасності. Опубліковані тут тексти точно відповідають темам, які порушувалися на заняттях і, зібрані в книжку, є науково-навчальним посібником в освоєнні філософської, загалом гуманітарної проблематики в масштабах, визначених навчальними планами kmbs.

У передмові до книги автори зазначають: «Так, часи змінилися, а людська природа і природа людських спільнот — ні. Майже постійно перебуваючи на перепутті, у критичних ситуаціях, Україна несе в собі, у своїй історії неймовірний, величезний скарб матеріалу до осмислення та усвідомлення цієї природи людських спільнот, їхніх універсальних законів, які базуються на нашій культурі, характерних цінностях і дуже виразно, майже кейсово, можуть описати наші майбутні проблеми, що повторюватимуться знову і знову, допоки ми не зупинимося і не переосмислимо свої колективні підходи».

Спробою такого переосмислення і є запропонована книга.

Упорядники збірки: Володимир Моренець, Олександр Саврук.

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *