Вебінар за участі Нової бібліотеки обговорить миротворчу діяльність Спільноти святого Егідія

26 травня 2021 року відбудеться вебінар-дискусія щодо джерел порозуміння крізь призму досвіду Спільноти святого Егідія. Подію організовано спільно з Новою бібліотекою Софії-Мудрості в рамках проєкту «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» (докладніше про проєкт — https://cutt.ly/Rx84aZp).

Миротворчий досвід, яким відома Спільнота, описує, зокрема, книга під редакцією Роберто Мороццо делла Рокка «Творити мир», передмову до якої написав Андреа Ріккарді: «Спільнота святого Егідія вже багато років назад відкрила, що християнська спільнота володіє силою миру. Насправді, нас нічого не підштовхувало до «дипломатичної роботи». Не можна й говорити, що це було продовженням традиції, не було шляхів, по яким йти. У діяльності заради миру для нас була єдина модель, єдина точка відправлення: євангельська модель, якою Ісус прославляє миротворців. Ці слова нас мотивували».

Спікери:
Юрій Ліфансе, голова Спільноти святого Егідія в Україні;
Ольга Макар, координаторка руху Молодь за мир.
Дискутант — Яна Рожнятовська, психологиня БФ «Карітас-Київ», координаторка проєкту «Долаючи розломи в громадах».
Модератор — Костянтин Сігов, директор видавничого об‘єднання «Дух і літера» та Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА, консультант Державної служби України з етнополітики та свободи совісті.

Співорганізатори: Відкритий Православний Університет Святої Софії-ПремудростіПорозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації суспільстваДух і Літера.

Початок о 17:00.

https://us02web.zoom.us/j/84524153728…

Meeting-ID: 845 2415 3728
Password: 817501

Одночасно подія буде транслюватися на Facebook-сторінці та YouTube-каналі Відкритого православного університету.

За матеріалами ФБ-сторінки проєкту Порозуміння

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *