hovorun-ukr-publ-teologia-big-774x464

Архімандрит Кирило (Говорун). Українська публічна теологія.

Ця книга являє собою зібрання різних публікацій у ЗМІ, наукових журналах, доповідей, постів у соцмережах, автором яких є архімандрит Кирило Говорун. Збірка містить тексти, присвячені актуальним проблемам розвитку українського суспільства після Революції гідності.

Тексти окреслюють контур «української публічної теології» як дисципліни, що поєднує у собі традиційне християнське богослов’я, релігієзнавство, соціологію релігії, політологію та філософію. Роздуми відомого українського богослова про місце Церкви в публічному просторі, про релігійні засади свободи, прав людини, гідності, про потенціал Церков у справі примирення будуть цікавими широкому колу читачів.

«Описані нами ключові ідеї кожної глави є лишень верхівкою айсбергу і не передають загальної інтелектуальної насолоди від читання цієї збірки. Слід віддати шану авторові за легкий стиль та водночас високий рівень думки. Не часто в наш час можна зустріти працю соціо-гуманітарної тематики, яка би була повністю позбавлена «води». Ця книга буде зрозумілою і філософу, і простому парафіянові» (Дмитро ГОРЄВОЙ, https://bit.ly/3dtNPYJ)

Придбати збірку можна тут.

NewLib про книгу та автора:

5+1 гострих цитат про сучасні виклики для українських Церков від архімандрита Кирила Говоруна

Тему релігійних засад свободи, прав людини, гідності через призму Майдану підіймає у своїй книзі «Українська публічна теологія» знаний український богослов і патролог Кирило Говорун. Він

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *