soloviy-fenomen-big-774x464

Феномен Виникаючої церкви

Книга присвячена ключовій проблемі сучасного християнського богослов’я: що значить бути християнином у світі, де вже жодна істина не видається остаточною і абсолютною.

Аналіз цієї проблеми здійснюється через феномен Виникаючої церкви. Цей богословський та церковний рух бурхливо розвивається і, водночас, уникає свого категоричного самовизначення. Його мета – вийти поза межі протистояння ліберальної і консервативної парадигм та окреслити хоча б орієнтовні контури богослов’я, актуального в епоху, культурні та світогляді перспективи якої визначаються постмодернізмом.

З цією метою автор здійснює ґрунтовний аналіз особливостей вчення руху, його інтерпретації Бога, герменевтики, сотеріології, антропології, літургійних та місіонерських практик. Осмислення Виникаючої церкви відбувається у контексті сучасних світоглядних викликів, з урахуванням основних напрямів постмодерного протестантського богослов’я та актуальних еклезіологічних моделей.

Для читачів, які цікавляться проблемами, станом і перспективами християнства в епоху постмодерну.

Погортати та придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Роман Соловій про постмодерністські тенденції в сучасному християнстві

Виникаюча церква (Emerging church) – найяскравіший у сучасному західному протестантизмі рух, що відкрито проголосив своєю метою втілення Євангелія у калейдоскопічній та еклектичній культурі постмодернізму. Послідовники

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *