potyekhin_heopolityka_full-774x464

Геополітика проти безпеки: союзницьке стримування агресії в Європі ХХ – початку ХХІ ст.

У цій книзі вперше в світовій історіографії та політології зроблено спробу висвітлити з позицій інституційного лібералізму досвід створення та функціонування військово-політичних союзів, визначити їхній вплив на європейську безпеку ХХ – початку ХХІ століття.

Оцінюючи здатність союзів стабілізувати міжнародну ситуацію шляхом збройного стримування агресора, автори (Олександр Потєхін, Юрій Клименко) дискутують з прихильниками геополітики та спорідненого з нею політичного реалізму.

Книга призначена для науковців, студентів у галузі міжнародних відносин, військових, політиків, дипломатів і всіх, кого цікавить питання «Навіщо Україні вступати до НАТО?»

Погортати та придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Збройне стримування агресора, або навіщо необхідно створювати військово-політичні союзи.

У сучасному політологічному і політичному дискурсах щодо питань євроатлантичної інтеграції України поза увагою дослідників досі залишається теоретичне осмислення природи, мети створення та ефективності діяльності військово-політичних

Читати далі »

Олександр Потєхін

Український вчений і дипломат, доктор історичних наук, провідний науковий співробітник відділу геостратегії, геополітики та геоекономіки Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України. Директор центру

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *