klochovskyi-big-774x464

Ян Клочовський. Філософія діалогу.

Книжка Яна Клочковського – ґрунтовне філософське дослідження, що не наполягає на абсолютному знанні автора, але запрошує читача до діалогу. Адже саме він є шляхом до істини.

Ця книжка — про необхідність побудови культури діалогу, про насолоду від пізнання «іншого». Видання сподобається тим, хто вважає, що діалог має здатність вдосконалювати людину.

Читач має бути готовий до того, що перед ним – аж ніяк не підручник з теорії діалогічного спілкування. Натомість ця книга являє собою компетентну і цікаву розвідку, що її пропонує отець Ян Клочовський як фахівцеві, який цікавиться нюансами теми, так і будь-якій людині, небайдужій до духовної проблематики життя. Цінним видається те, що автор досить гармонійно долучає до розгляду теоретичних поглядів творців філософії діалогу істотні подробиці їхнього життєвого шляху, які незрідка надають можливість по-новому побачити постать мислителя. Чимало оригінальних і маловідомих моментів читач зможе знайти для себе вже у розгляді філософського шляху такого порівняно більш відомого в Україні філософа, як Мартин Бубер, – що вже й казати про зовсім ще не «відкритого» у нас Франца Розенцвайґа, викладу концепції якого Ян Клочовський присвячує другу частину своєї праці.

Придбати книжку можна тут.

NewLib про книгу та автора:

Ян Анджей Клочовський

Професор філософії та феноменології релігії Папської теологічної академії (наразі теологічний факультет Папського університету Йоана Павла II у Кракові), теолог.

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *