дитя-людське

Дитя людське: Вибрані твори

«Дитя людське» — вибрані твори видатного польського письменника, лікаря і педагога Януша Корчака (1878—1942), вперше опубліковані українською мовою.

Книга «Дитя людське» — це своєрідна збірка жанрово різнопланових творів, тематично об’єднаних духом дитиноцентризму. Корчак вчить нас жити глибиною простого та повсякденного, вчить жити вдумливо якомога раніше, не відкладаючи розкіш бути мудрим на старість. «Дитя людське» — це книга-сповідь людини, чиє життєве призначення стало темою усіх його щирих творів, це книга-розмова про душевно невід’ємне і в той же час швидкоплинне, про дитинство, яке неодмінно має бути зігріте зрілою любов’ю. Життя і творчість Януша Корчака — неперевершені скарби світового гуманізму.

Погортати та придбати книгу можна тут.

NewLib про книгу та автора:

Вісім мудрих порад і думок від великого педагога, чиє життя стало легендою

Українському читачеві добре відомо ім’я Януша Корчака. Цей видатний педагог і письменник був твердо переконаний, що казкою і добрим словом можна вилікувати поранену дитячу душу.

Читати далі »

Януш Корчак

Польський лікар, педагог, письменник, публіцист, громадський діяч. Автор праць із теорії й практики виховання. Загинув у німецькому таборі смерті в 1942 р. Wikipedia-w

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *