untitled

Корупція: роздуми після Майдану

Книга присвячена дослідженню проблеми корупції та пошуку шляхів протидії їй. Розглянуто вплив корупції на соціально-політичні процеси та проаналізовано психологічні аспекти цього феномена.

«Корупція: роздуми після Майдану» – це погляд авторки на проблему корупції у контексті важливості ролі громадянського суспільства для демократизації та суспільного розвитку. Чи зможе Україна подолати корупцію? Які реформи необхідні для викорінення цього явища? Яка рушійна сила здатна вивести країну в нове перспективне русло розвитку? Авторка також задається питанням: чому таке явище як корупція далеко не завжди знаходить однозначно негативної оцінки у суспільстві, більшість членів якого вважають себе віруючими людьми? І намагається дати розгорнуту відповідь на ці непрості питання.

Віра Валлє вважає, що дієвою зброєю проти корупції є соціальна енергія єдності, яку відкрив в українцях Майдан, – енергія, яку українці повинні зберегти і спрямувати на вирішення нагальних поточних завдань розвитку держави.

Придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Корупція як соціальна дисфункція: дослідницький погляд на проблему корупції

Авторка книги «Корупція: роздуми після Майдану» Віра Валлє розглядає явище корупції в широкому контексті, розкриває її корені та найглибші мотиви. Вона констатує, що корупція в

Читати далі »

Віра Валлє

Українська дослідниця, письменниця, правозахисниця, докторка філософії. Wikipedia-w Facebook Blogger Soundcloud Blog

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *