middelaar_novapolitica_big-774x464

Луук ван Мідделаар. Нова політика Європи: десять років політичних криз

Луук ван Мідделаар — нідерландський історик і політичний філософ, який від 2010 до 2014 року був найближчим помічником Германа ван Ромпея, першого постійного голови Європейської ради.

Цю його книжку було вперше видано нідерландською 2017 року під назвою «Нова політика Європи»; авторизована й оновлена французька версія вийшла друком у 2018 році під назвою «Коли Європа імпровізує: десять років політичних криз»; авторизована англійська версія — 2019 року під назвою «Метушня: політичні імпровізації на європейській сцені».

Збагненність політичної діяльності має ключове значення для демократії. Нерозуміння відкриває шлях до недовіри, а не­довіра веде до байдужості, зневіри чи повстання. Отже, мета цієї книжки — додати розуміння. Йдеться не про остаточні вердикти, легкі рішення чи академічну полеміку, а про тлумачення й аналіз у формі розповідей, образів та понять, які дають змогу читачам краще виносити судження — і діяти відповідно.

Луук ван Мідделаар. «Нова політика Європи: десять років політичних криз». — с. 12.

Автор продовжує міркування, розпочаті його попередньою книгою «Перехід до Європи: як континент став союзом» (2013; українське видання — 2019); у новій книжці він аналізує, як Європейський Союз змінився за останні десять років (2009–2018), з якими головними викликами ЄС стикається сьогодні та як можна найефективніше відповісти на ці виклики. За рекомендацією автора, український переклад книги зроблено з останнього масового англійського видання 2019 року, з урахуванням французького видання 2018 року.

Погортати та придбати книгу можна тут.

NewLib про книгу та автора:

Європа перед новими викликами: 10 слушних думок про політику від політичного філософа

Сучасний світ динамічно розвивається і розібратися у ньому неможливо без розуміння принципів європейської політики з її суперечками, невдачами та конфліктами. Про роль Європейського Союзу у

Читати далі »

Луук ван Мідделаар

Нідерландський історик і політичний філософ. З 2010 по 2014 роки був найближчим помічником Германа ван Ромпея, першого постійного президента Європейської Ради. Wikipedia-w

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *