194344640_4153608664693611_8208719255946537272_n

Матіяш Богдана. Братик Біль, Сестричка Радість.

Раді ознайомити читачів бібліотеки NewLib з новою книгою Матіяш Богдани «Братик Біль, Сестричка Радість», що вийшла у видавництві «Дух і літера». Це друге видання книжки есеїстики про дуже прості щоденні досвіди, стани, відчуття, які людина переживає впродовж життя і які містяться в широкому спектрі поміж радістю й болем.

Темою рефлексій і зачудування стають речі, що їх людина бачить на щодень. Досвіди внутрішні: довіри, радості, вдячності, смутку, страху, любові, переживання всього у світі як дару, – чергуються із досвідами, наповненими радістю побаченого й відчутого в світі довкола: ходіння по землі, переживання пір року, розглядання дерев, зірок, неба, води, піску, листя, квітів, хмар – найпростіших речей, які тільки є. У цій книжці немає ідеалізування, але є довіра до світу й віра в те, що навіть найбільший біль може врешті обернутися в радість.

Замовити та погортати книжку можна тут.

NewLib про книгу та автора:

ТОП-10 особливих думок про речі, які роблять нас щасливими

Про власний внутрішній досвід небуденних речей у буденному житті розповідає у своїй книзі «Братик Біль, Сестричка Радість» відома українська письменниця Богдана Матіяш. Авторка вважає: «якщо

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *