pochuty-travmu_cut

Почути травму

У книжці Кеті Карут «Почути травму. Розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів» представлено інтерв’ю з діячами різних професійних галузей, які мали теоретичний або практичний досвід роботи з травмою у ХХ і ХХI століттях.

Авторка стирає межі предмета і професії та запрошує до розмови літературних теоретиків і критиків, психоаналітиків, психіатрів, психологів, політичних активістів, громадських діячів, кінематографістів, керівників інститутів, дослідників.

Серед співрозмовників Кеті Карут немає випадкових осіб. Кожен із них свого часу вплинув на формування світогляду авторки. Своєю діяльністю вони засвідчують колективну та культурну значимість травми.

Книжка містить розмови з новаторами: з теорії травми (Частина І), з клінічних, активних чи свідченнєвих втручань у травму (Частина II) або зі створення чи модифікації установ, що надають терапевтичну, художню чи правову допомогу – реакцію на травматичні події (Частина III).

Погортати книгу можна тут.

NewLib про книгу та автора:

Вісім кроків у подоланні травми: як перетворити біль і провину на відповідальність

Український переклад книги професорки гуманітарних наук, докторки філософії Кеті Карут «Почути травму. Розмови з провідними спеціалістами з теорії та лікування катастрофічних досвідів» вийшов друком у

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *