Grigorij_Skovoroda__Povna_akademichna_zbirka_tvoriv

Повна академічна збірка творів

Ця книга – перше видання творів великого українського поета й філософа Григорія Сковороди (1722–1794), здійснене в належному академічному форматі. Воно стане цінним джерелом для філософів, літературознавців, мовознавців, культурологів, педагогів, богословів та інших фахівців, які вивчають творчість Сковороди, надійним підґрунтям для перекладів його творів іншими мовами, для підготовки популярних видань тощо.

Це найперша спроба видати твори Сковороди “в повному, автентичному та достойному вигляді” заради подальшого розвитку академічних студій над Сковородою, і адекватного поцінування його творчості, задати саму можливість адекватного перекладу творів письменника іншими мовами. Для цього були ліквідовані помилки переписувачів та публікаторів, правильно розмежувоні цитати й власне авторський текст, розшифровані наявні в рукописах скорочення тощо, зроблена поновна редакція українських перекладів латинських та грецьких текстів Сковороди, підготовлені належні фахові коментарі до сковородинських ідей, універсалій та образів, подавши їх на тлі стародавньої грецької та римської літератури, святоотцівської і новочасної західної традиції, українського барокового письменства.

NewLib про автора і книгу:

До дня народження Григорія Сковороди: п’ять мудрих думок романтика епохи пізнього бароко

3 грудня виповнюється 299 років від дня народження українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета Григорія Сковороди. Попри те, що з того часу змінилися кілька епох, Сковороді вдається

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *