Розуміння людської гідності як ключ до вирішення соціальних конфліктів: дискусія навколо гідності

8 вересня (середа) о 17:00 в рамках щорічної міжнародної науково-практичної конференції «Успенські читання» відбудеться круглий стіл із презентацією книги «Гідність людини: виклик і шлях. Збірник статей» (Київ: Дух і літера, 2021). До участі запрошені: Реґіна Ельснер, Ігор Козловський, Богдан Огульчанський, Павло Смицнюк, Віталій Хромець, В’ячеслав Горшков, Аля Шандра.

Відколи в Україні в 2013–2014 роках почалися протести, слово «гідність» стало ключовим в українському суспільно-політичному дискурсі. Чому поняття «гідність» стало настільки важливим? Який зміст цього поняття і як його впроваджувати в повсякденну політику й стратегію країни?

Ці питання стануть наріжним каменем майбутньої дискусії та кроком до всебічного переосмислення спадщини Революції Гідності в царині ціннісно-орієнтованої стратегії розвитку України.

Співорганізатори: Державна служба України з етнополітики та свободи совісті, Центр східноєвропейських та міжнародних студій (ZOiS), видавництво «Дух і літера».

Модерувати зустріч буде консультант Державної служби з етнополітики та свободи совісті Костянтин Сігов.

***

Пропонуємо читачам добірку коротких і влучних цитат про гідність зі згаданої книги.

Лише визнання гідності людини уможливлює спільний та особистий розвиток кожної особи.

Вирости у свободі за одне зусилля неможливо.

Мирослав Маринович

Гідність є найважливішим ресурсом. Навіть ціннішим, ніж нафта: є яскраві приклади країн, де нафти — хоч втопися, а з гідністю не склалося.

Віктор Трегубов.

Якщо на верхівці нашої ціннісної піраміди стоїть не життя та гідність людини, а щось інше, то ми вже зробили крок убік Бабиного Яру.

Оксана Довгополова.

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *