Тема людської гідності останнім часом набуває дедалі гострішого звучання в українському і європейському суспільно-політичному дискурсі та у практиці різних християнських церков. Ця книга презентує статті видатних дослідників — і світських, і представників різних християнських традицій — з України, Німеччини, Австрії і США.
Автори пропонують осмислення різних аспектів поняття гідності та викликів щодо дотримання прав людини — в контекстах війни і примирення, у ЗМІ, в церковних структурах, у сфері культури. Пропоновані тексти вперше прозвучали як доповіді на міжнародній конференції «Гідність людини: соціально-етичний виклик Революції Гідності». Автори сподіваються, що ця публікація послужить важливим стимулом на шляху всебічного осмислення людської гідності в сучасному суспільстві й дасть поштовх до плідних дискусій на цю тему.
Прийняти вимоги й виклики Революції Гідності та християнського розуміння людської гідності, очевидно, стане однією з найважливіших завдань для тих, хто буде намагатися брати активну участь у розвитку України.
Регіна Ельснер, Костянтин Сігов. Вступне слово. / Гідність людини: виклик і шлях. Збірник статей. —
К.: Дух і літера, 2021. — с. 12.
У книзі опубліковані статті відомих дослідників: Андрія Мелешевича, Мирослава Мариновича, Натаніель Вуд, Регіни Ельснер, Павла Казаріна, Віктора Трегубова, Інґеборґи Ґабріель, Оксани Довгополової, Павла Смицнюка, Володимира Буреги, Гайнц-Ґерхард Юстенховена, Тетяни Калениченко, Лідії Лозової.
NewLib про книгу:

Осмислення гідності в українському і європейському суспільно-політичному контексті: сім думок від сучасних мислителів
Про це важливе поняття сказано вже багато. І все ж, актуальність дискурсу про людську гідність стає все більш очевидною і нагальною для світських і релігійних

Про єдину легітимну змагальність українських церков: ТОП-3 цитат Мирослава Мариновича
Як церкви можуть бути речницями Правди, коли воліють бути «поза політикою»? Чому мовчання церков стає лункішим? Що має бути вилучено з церковного життя? На ці