strazhnyi-ukr-mentalitet-big-774x464

Український менталітет: ілюзії – міфи – реальність

Ця книга незвичайна через те, що вона виходить за межі традиційного, шаблонного уявлення про світовідчуття українців, по-своєму відповідає на запитання – хто такий українець, чим мешканці України відрізняються від європейців і росіян, які карти в колоді української ментальності козирні, а які масті биті.

Олександр Стражний не прагне навчити або переконати. Адже українці самі визначають себе працьовитими, волелюбними та гостинними, а думки мають здатність матеріалізуватись. Кожному народу потрібно пізнавати себе, аби «самобутність не була порожнім словом». І українці не є виключенням.

Прочитавши цю книгу, ви по-іншому дивитиметеся на людей, краще розумітимете логіку їхніх вчинків. Оригінальна систематизація матеріалу, діалогічний стиль автора та позитивний заряд, який несе ця книга, роблять її не лише корисною, але й захоплююче-цікавою.

Придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Олександр Стражний

Лікар-психотерапевт з 25-річним досвідом, розробник унікального методу біосуггестивної терапії. Член Асоціації українських письменників, автор циклу лекцій з альтернативної психології у різних країнах Європи, а також

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *