1542994038-642

Віч-на-віч із Тайною. Православне християнство у сучасному світі.

Український переклад книги Вселенського Патріарха Варфоломія «Віч-на-віч із Тайною» – справжня подія для кола читачів, небайдужих до сучасних проблем, таких як свобода і права людини, соціальна справедливість і глобалізація, захист навколишнього середовища, а також фундаменталізм, націоналізм і конфлікти.

У своїй книзі Вселенський Патріарх Варфоломій простежує корені православного християнства від його витоків і до наших днів, досліджує його богослов’я і духовну традицію, пояснює богослужіння і мистецтво. Особливу увагу приділено проблемам міжхристиянського і міжрелігійного діалогу як передумові подолання бар’єрів між людьми.

Як зазначає у передмові до українського видання сам Патріарх, «увагу українського читача має привернути поняття людської свободи, великого дару Божого, який підносить людину над усім створінням, водночас покладаючи на неї велику відповідальність. Читач знайде тут і рефлексії з особливо дорогої нам теми – захисту Божого створіння, який є одним із ключових вимірів нашого патріаршого служіння».

Погортати книгу можна тут.

NewLib про книгу та автора:

Як навчитися цінувати величну красу Божої присутності у світі: 10 порад від Патріарха.

У передмові до книги «Вселенський Патріарх Варфоломій. Віч-на-віч із Тайною. Православне християнство у сучасному світі» Калліст Вер, наголошуючи на небайдужості автора до сучасних проблем екології,

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *