Завжди шукай добре навкруги: ТОП-5 цитат від раббі Нахмана

Сто мудрих висловів раббі Нахмана із книги «Ти там, де твої думки» — це квінтесенція віри, простоти і правди. Це актуальні поради про те, як людині жити в гармоні зі світом і з собою.

Письменник, історик та перекладач Едвард Докс, який опрацював доробок раббі Нахмана, переклав та обрав із його творів сто найвлучніших цитат, створив добірку для НьюЛіб, яка допоможе зануритися в мудрість відданого вірянина та справжнього філософа — раббі Нахмана. І віднайти кожному щось для вдосконалення своєї особистості.

Є щось, чого ти дуже хочеш? Тобі дуже хочеться, щоб щось сталося? Зосередься на цьому повністю, з усіх сил. Уяви собі це в найдрібніших деталях. Якщо твоє бажання досить сильне, а зосередженість досить повна — то зможеш досягти, щоб це насправді здійснилося.

Бесіди раббі Нахмана, 62. — Із книги «Ти там, де твої думки», стор. 46

Якщо ти відчуваєш, що переповнюєшся гнівом, — зупинись. Уяви собі, що ти вже вилив гнів і зараз відчуваєш себе абсолютно спустошеним. Саме це відбувається, коли ти сердишся: душа залишає тебе. Дотримуйся моєї поради, і твій гнів зникне, так, якби його б і не було.

Збірки раббі Нахмана, ч.1, 68. — Там само, стор. 48

Завжди шукай в інших добре. Зосередься на цьому доброму, підкреслюй його — так ти зможеш навіть грішника перетворити в досконалого праведника.

Збірки раббі Нахмана, ч.1, 282. — Там само, стор. 56

Завжди шукай добре в собі. Зосередься на цьому доброму, підкреслюй його — так ти зможеш навіть пригніченість духу перетворити на радість.

Коли тебе запитують: «Як справи?» — не плач і не скаржся на труднощі. Якщо ти відповідаєш: «Погано», — то Вс-вишній говорить: «Це ти називаєш «погано»? Ну, так Я покажу тобі, що таке «погано» насправді!» 

Книга «Шлях праведника», 46. — Там само, стор. 60

Коли тебе запитують: «Як справи?», — а ти, не дивлячись на труднощі і страждання, відповідаєш: «Добре», — то Вс-вишній говорить: «Це ти називаєш «добре»? Ну, так Я покажу тобі, що таке «добре» насправді!»

Книга «Шлях праведника», 46. — Там само, стор. 62

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *