арендт

Айхман в Єрусалимі. Розповідь про банальність зла

Книга Ганни Арендт – однієї з найвидатніших мислительок ХХ століття – написана за матеріалами судового процесу 1961 р. над нацистським лідером Адольфом Айхманом. Висвітлюючи роль Айхмана в остаточному розв’язанні єврейського питання, дослідниця детально аналізує події, що відбувались під час Голокосту в різних країнах Європи.

Авторитетна та вражаюча розповідь Ганни Арендт уперше з’явилась у вигляді серії статей у журналі New Yorker у 1963 році та збурила хвилю дискусій серед інтелектуалів США та Європи. Книгу відкриває передмова відомого ізраїльського журналіста та публіциста Амоса Елона, а завершує післямова, написана авторкою у відповідь на палкі суперечки, що довгий час точились навколо видання після його першої публікації.

Книга призначена для тих, кого цікавить тема Голокосту та осмислення через неї феномену банальності зла. Погортати і придбати книгу можна тут.

NewLib про автора і книгу:

Коли добро стає спокусою: Ганна Арендт про банальність зла

Творчість Ганни Арендт унікальна у своїй політичній та етичній філософії. У своїй книзі «Айхман в Єрусалимі. Розповідь про банальність зла» Г. Арендт спробувала проаналізувати особливості

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *