Lars_Fr._G._Svendsen__Filosofiya_samotnosti

Філософія самотності

Книжка норвезького філософа Ларса Фр. Г. Свендсена – це знахідка для людей, які потерпають від самотності, хочуть позбутися неї та для цього наполегливо шукають вихід. Вона відкриває зухвалу правду про те, хто такі самотні та чому саме так складається їхня доля.

Спираючись на філософський аналіз та велику кількість досліджень, автор розглядає самотність під різними кутами зору: то як настрій, почуття дискомфорту, страх – соціофобію та антропофобію, переживання втрати, дефіцит довіри та прив’язаності, самовільне відчуження, то як почуття соціального голоду, біль недостатнього визнання, любові, близькості, ба навіть як генетичну мітку.

Зацікавить науковців і студентів – філософів, соціологів, психологів, а також усіх, хто намагається розібратися в своєму внутрішньому «я».

NewLib про автора і книгу:

Без довіри ти не сягнеш далі самого себе: Ларс Свендсен про те, як брак довіри призводить до самотності

Філософія самотності норвезького філософа Ларса Свендсена ґрунтується на переконанні, що самотність створює простір для роздумів щодо нашого зв’язку з іншими людьми та усвідомлення того, наскільки

Читати далі »

Ларс Свендсен

Норвезький філософ та письменник. Професор кафедри філософії Університету Бергена (Норвегія) та оглядач часопису «Афтенпостен». Wikipedia-w Link Soundcloud

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *