marynovych_big-774x464

Маринович Мирослав. Як Україні виростити крила: Виступи, статті, доповіді, інтерв’ю (2018–2021 рр.)

Як допомогти українцям вирватися нарешті з полону нав’язаної їм вторинності, як подолати їхню зневіру в себе, щоб вони могли побудувати свою справді незалежну і справедливу державу? Про це роздумує і натхненно пише в новому збірнику відомий громадський діяч Мирослав Маринович.

Тексти, що увійшли до цього збірника, написані в ті кілька останніх років спровокованого путінським режимом нинішнього загальносвітового сум’яття, коли світ потрапив у пастку авторитарності, популізму і національних егоїзмів, та ще й охоплений пандемією коронавірусу. Доволі впевнений рух України на шляху виходу з московського рабства й утвердження на світовій арені вже як не лише географічного, а й самостійного політичного суб’єкта також раптово загальмувався через суспільні турбулентності, викликані виборами 2019 року.

Маринович часто звертається безпосередньо до молодих управлінців, журналістів, учителів, правників, громадських активістів, бізнесменів тощо, стверджуючи, що державницький розвиток України неможливий без духовного преображення її громадян.

Чи має він рацію? У цьому ми зможемо пересвідчитися, коли українці нарешті подолають свій 40-річний шлях через пустелю – складний шлях громадянського змужніння.

«До цього збірника увійшли мої тексти кількох останніх років, які так чи інакше пов’язані з головною темою, над якою я працюю, відколи взявся за творче перо. Йдеться про центральну роль цінностей, – таких як гідність людини, правда, свобода й відповідальність, віра та взаємна довіра, чесність і справедливість, солідарність і взаємодопомога тощо, – у подоланні комуністичного спадку та в модернізації України» (М. Маринович, Як Україні виростити крила: Виступи, статті, доповіді, інтерв’ю (2018–2021 рр.) – с. 5).

Погортати та придбати книгу можна тут.

NewLib про книгу та автора:

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

1 думки про “Маринович Мирослав. Як Україні виростити крила: Виступи, статті, доповіді, інтерв’ю (2018–2021 рр.)”

  1. Прочитав цю книгу виступів і публікацій Мирослава Мариновича. Вразили ТРИ її якості: життєва доля автора; глибоко ціннісний підхід до всіх проблем і питань, яких торкається автор; доступна зрозумілість авторського стилю мислення і мови, який дозволяє поглянути на достатньо складні світоглядні проблеми очима і душею щоденно-буденного життя людини в сучасних умовах та в історичній ретро-перспективі…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *