img_86926

Поклик Духа: Церква та суспільство

Це книга роздумів про те, як має жити християнин у сучасному світі. Автор книги, митрополит Георгій Ходр, свідчить: Церква не відділяє християн від людства, а об’єднує з ним. Це об’єднання виключає застосування насильства, і Церква не може бути ототожненою з пануванням, з державою: любов і насильство несумісні.

Автор торкається в цій книзі таких гострих тем, як ставлення християнина до суспільної діяльності та політики, технологічної цивілізації, соціальної та національно-визвольної боротьби. Приналежність до християнства повинна перестати бути зовнішньою та формальною обставиною, яка ні до чого не зобов’язує людину, вона має надихати й пронизувати все її життя — такою є головна думка митрополита Георгія Ходра.

У вступному слові до книги митрополит звертається до християн: “Ви є носіями великого поклику, закваскою спасіння. Ви стали таким завдяки Тому, Чиє ім’я носите й у Кого хрестилися. Проте ви помиляєтесь, якщо гадаєте, ніби значите щось без Нього”.

Погортати книгу можна тут.

NewLib про книгу та автора:

Мир як дар Божий: три мудрих думки, що закликають до миру

Мир завжди був нагальною потребою і умовою продовження людського життя. У сучасну епоху він стає умовою самого існування людства, безальтернативним способом життєдіяльності людей. Свій погляд

Читати далі »

Смерть, життя та передчуття Божих таїн: шість цитат на екзистенційні теми

У своїй книзі «Поклик Духа» автор Георгій Ходр торкається таких гострих тем, як ставлення християнина до суспільної діяльності та політики, людської автентичності, соціальних та культурних

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *