shcho_take_liuteranstvo_big-774x464

Що таке лютеранство

Нова книга “Що таке лютеранство” в перекладі Олександра Орлова-Кощавки з’явилася на поличках українських книгарень. Вона розповідає про лютеранську теологію, літургію, церковане право, громаду і екуменізм.

В Україні часто можна почути думку, що лютеранство — «німецька віра». Навіть лютеранські храми прийнято називати «кірхами», що з німецької перекладається як «церква». Звісно, з моменту оформлення лютеранства як окремої гілки християнства в XVI сторіччі воно поширилося багатьма країнами, а зараз кількість лютеран в Африці й Азії вже більша, ніж у всій Європі. Проте Німеччина продовжує залишатися інтелектуальним та духовним центром цієї конфесії.

В Україні лютеранство як течія протестантизму відоме з XVI ст. Саме тому ця книга може бути цікава українському читачеві. Вона допоможе подивитися на християнську віру з перспективи німецьких лютеран очами п’яти відомих богословів, кожен з яких ділиться своїм баченням місця християнства в житті людини і суспільства. Проста мова робить книгу доступною не лише теологам та релігієзнавцям, але й всім, кого цікавить досвід віри послідовників Мартіна Лютера.

Погортати та придбати книгу можна тут.

NewLib про книгу:

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *