hrysavgis_(verfolomei)_big-774x464

Іоан Хрисавгіс. Варфоломій: Апостольська місія. Пророче бачення

Це перша змістовна біографія про Патріарха  Варфоломія, видана українською мовою. Вона розвіює димову завісу чуток і припущень щодо цього нетипового лідера Церкви, який бореться за єдність православної спільноти та ініціює діалоги з різними християнськими конфесіями та іншими релігіями.

Сьогодні Константинопольська Православна Церква об’єднує близько 300 млн. православних християн у багатьох країнах на п’яти континентах. Її Предстоятель несе служіння «першого серед рівних» очільників помісних Православних Церков і має титул Вселенського Патріарха. Вже майже 30 років цю посаду обіймає Патріарх Варфоломій — харизматичний і смиренний лідер, заслуги якого перевищують численні політичні та релігійні кордони.

Автор книги — архідиякон Іоан Хрисавгіс, його радник — зібрав яскраву мозаїку образу Предстоятеля на основі багатого досвіду спілкування з ним, а також церковних документів, особистих нотаток та фотографій Патріарха.

Про те, яким Патріарха бачать у всьому світі, свідчать наведені у цій книзі щирі роздуми публічних осіб, політичних та релігійних лідерів — від Папи Франциска до Предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія та нинішнього президента США Джозефа Байдена.

Відкрийте для себе цю людину і відчуйте її палку любов до Бога, Церкви та світу.

Книга виходить у річницю предстоятельства Патріарха (1991).

Придбати книгу можна тут.

NewLib про книгу та автора:

Свідчення про Патріарха Варфоломія: шість яскравих висловів від духовних і політичних лідерів

У книзі Іоана Хрисавгіса «Варфоломій: Апостольська місія. Пророче бачення», яка щойно вийшла у видавництві «Дух і літера», зібрані свідчення наших сучасників про непересічну постать Патріарха,

Читати далі »

Джозеф Р. Байден. Роздуми про Патріарха Варфоломія

Роздуми. Джозеф Р. Байден, віце-президент Сполучених Штатів* Відтоді як я став віце-президентом, мав декілька нагод поспілкуватися з Його Всесвятістю — двічі, коли відвідував Патріарха у Стамбулі, й одного

Читати далі »

Передмова Папи Франциска до книги «Варфоломій: Апостольська місія. Пророче бачення»

Передмова Його Святості Папи Франциска Із відчуттям сердечної близькості я приєднуюсь до всіх тих, хто цього року радісно й урочисто святкують двадцять п’яту річницю обрання Його

Читати далі »

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на email
Поділитися на print

1 думки про “Іоан Хрисавгіс. Варфоломій: Апостольська місія. Пророче бачення”

  1. Свого часу греко-католики дуже чемно і за життя цінували свого предстоятеля, Любомира Гузара. Не соромно їм тепер. Добре і нам поважати своїх достойних духовних очільників за їхнього життя, яке вони присвятили кожному з нас, тому що несуть тягар усієї нашої Церкви. Тим більше, що це очевидне я яскраве служіння заради Христа і його Правди. Дякуємо за важливі кроки у цьому напрямі вивдавництву “Дух і Літера”: керівникам і всьому колективу, хто працював над виданням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *